НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украинская молодежка обыграла хорватов ###

Украинская молодежка обыграла хорватов

Як і в попередніх товариських матчах, наставник «другої молодіжки» Олег Кузнецов виставив зі старту експериментальний склад. Тож не дивно, що активніше гру розпочали саме господарі. Уже на третій хвилині Анте Вукушич мав непогану нагоду, а на 19-й удар головою Матео Павловича після подачі з кутового на лінії воріт «парирував» півзахисник Дмитро Єременко.

Десь із середини першого тайму й українці почали турбувати голкіпера суперників. Спочатку на 23-й хвилині Матей Делач не без труднощів перевів на кутовий удар зі штрафного метрів із 30-ти. А за мить Ігор Пластун ледь не поцілив у дальній кут, вигравши верхову боротьбу. Черговий шанс &minus- через три хвилини &minus- синьо-жовті використали сповна. Сергій Рибалка прорвався по флангу і з кута карного майданчика переграв Делача, котрий явно запізнився із реакцією.
Окрилені українці перебрали ініціативу на себе, атакуючи набагато більше та небезпечніше від суперників. На 42-й хвилині одна з їхніх комбінацій завершилася другим голом: Дмитро Єременко опинився на вбивчій позиції й відправив м'яча між ногами кіпера в сітку. Єдине на що спромоглись хорвати - гол Івана Лендрича, котрий після пасу Вукушича обіграв двох захисників і спокійно пробив повз Артема Тетенка &minus- 1:2.
Загалом, українці до самого фінального свистка контролювали гру, не дозволивши опонентам створити бодай ще одну реальну загрозу. Хіба що на 69-й хвилині рикошет після удару зі штрафного ледь не призвів до гостроти у володіннях Тетенка. Свій наступний матч молодіжна збірна України (1990 р.н.) проведе в Сербії у вівторок, 29 березня.
Нагадаємо, що «друга молодіжка» візьме участь у відбірному циклі чемпіонату Європи-2011/13 (U21), тоді як нинішня генерація (1988 р.н.) готується до фінальної частини ЧЄ-2011 (U21). Головний тренер збірної 21-річних Павло Яковенко вирішив завчасно почати роботу з командою наступного скликання, аби мати більше часу для її ефективної підготовки до старту наступних змагань.
Хорватія U21 &minus- Україна U21 (1990) &minus- 1:2
Голи: 0:1 Рибалка (26), 0:2 Єременко (42), 1:2 Лендрич (58).
Україна U21 (1990): Тетенко, Пластун, Гречишкін, Чайковський, Павлов (Парцванія, 90), Єременко (Федотов, 46), Картушов (Хомченовський, 88), Рибалка (Шахов, 56), Богданов, Путраш, Люлька (Опанасенко, 46).www.ffu.org.ua